logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
شرکت سرمایه گذاری علم و ثروت پارس
هموار کردن راه برای
فرصت‌های جدید

ما روی شما سرمایه‌گذاری می‌کنیم

ما از بین تعداد زیادی استارت آپ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بهترین پروژه ها را انتخاب می کنیم به عنوان یک سرمایه گذار

خطرپذیر در حوزه کارآفرینی از استارتاپ مذکور حمایت مالی می‏کنیم و امکانات گسترده‏ای از قبیل دفاتر کار

تجهیزات و مشاوره های گوناگون را نیز در اختیار آنها قرار می‏دهیم

با ما رشد کنید

SWPars Logo
درباره ما

ما یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر هستیم که بازار خود را به خوبی می شناسد.

شما با پیوستن به علم و ثروت پارس نه فقط به یک شرکت، بلکه به یک جریان ملحق می شوید. ما میخواهیم زمانی که شما شروع به همکاری با این شرکت می کنید، در نظر داشته باشید که نه تنها به شرکتی که همانند شرکت های دیگر ساختاری متشکل از مخاطبان هدف، امکان‏سنجی تجاری، سودآوری و طرح های عملیاتی دارد، بلکه در حقیقت به یک تیم و گروه با استعداد که به یک ارزش مشترک باور دارد، می‏پیوندید. ما باور داریم که شرکت ها الگویی از رشد و توسعه برای افراد، جامعه، کشورها و جهان هستند.

شرکت سرمایه گذاری علم و ثروت پارس
پروژه‌ها

چشم‌انداز ما

 

علم و ثروت پارس به طور کامل صنایع مختلف، شرایط و فرصت‏های سرمایه گذاری در ایران را مورد بررسی قرار داده است و منابعی از ایده‏‌هایی با سرمایه‏‌گذاری ریسک پایین در اختیار دارد. فناوری اطلاعات و ارتباطات صنعت در حال پیشرفت در ایران است و به سرعت تبدیل به صنعت جذاب برای سرمایه گذاری ملی و خارجی می شود. علم و ثروت پارس ضمن تمایل به فعالیت در طیف گسترده ای از صنایع، تمرکز اصلی  خود را بر فناوری اطلاعات و ارتباطات نهاده است.

برخی از پروژه‌ها

مشتریان ما