logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
Portfolio - SWPars Co.
شرکت سرمایه گذاری علم و ثروت پارس

پروژه‌های شرکت علم و ثروت پارس

پلتفرم هوشمند هفت

 

هفت بستری است می توان در آن موضوع یا موضوعات خاص خود را ارائه نمود. مشتريان هفت، با همکاری شرکت علم و ثروت پارس، امکان بهره گيری از پلتفرم هفت را دارا خواهند بود. در واقع به واسطه همکاری با علم و ثروت پارس، شرکت ها می توانند پلتفرم هفت را با نام برند و لوگو و همچنین ظاهر شخصی سازی شده به شکل و رنگ سازمانی خود داشته باشند و به جامعه مشتریان خود عرضه نمایند. مشتریان این شرکت ها، اپلیکیشنی در اختیار خواهند داشت که تمامی امکانات هفت را داراست  اما با نام آن شرکت عرضه می گردد. همچنین در کنار تمام امکانات این پلتفرم، موسسات و شرکت های همکار، امکان بهره گیری از تجربه و توانمندی و پشتیبانی تیم فنی علم و ثروت پارس را به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته خواهند داشت که دغدغه های فنی آن ها را به صورت کامل برطرف می‏نماید.

 

در پايان زمان پاسخگویی هر سوال که برای پاسخ به هر سوال در نظر گرفته شده است، پاسخ صحيح نيز نمايش داده می شود که اين خود باعث جا افتادن پاسخ سوال مورد نظر در ذهن کاربر می گردد و برای اين کار فقط کافيست از توان هفت در ايجاد انگيزه برای پاسخ دهی به سوالات خود استفاده نماييد.

 

به عنوان مثال موسسه ای که وظيفه آموزش بخشی از جامعه را بر عهده دارد، می تواند موضوعات سوالات را، سر فصل دروس و رشته های آموزشی خود قرار دهد، سوالات چهار جوابی و گزينه ای طرح کند، کوئيز برگزار کند و رتبه بندی دانشجويان خود را مشاهده نماید، همچنين می تواند جام برگزار کرده و برای برندگان جوايزی در نظر بگیرد. همچنین این امکان وجود دارد که اساتید بتوانند trend یا روند رشد کاربران و دانشجویان خود را ببینند، تحلیل های آماری خود را داشته باشند. در صورتی که شرکتی صاحب مجموعه ای توليدي يا بازرگانی باشد و قصد ارائه کالا يا خدمات خود را داشته باشد، می تواند آن ها را در قالب يک مجموعه پرسش و پاسخ مطرح نموده و در قالب سوالات، ريزه کاری های مربوط به محصول خود را بگنجاند.

زیرمحصولات تولید شده از پلتفرم هوشمند هفت:

اپلیکیشن کیو

 

کیو يک مسابقه آنلاين دونفره با محوريت آموزش بر بستر سرگرمی است. اين مسابقه به عنوان يک اپليکيشن موبايلی روی گوشی های هوشمند کاربران نصب شده و به آن ها اين امکان را می دهد تا اطلاعات فردی خود را در زمينه ها و موضوعات مختلف با رقيب يا دوستان خود به چالش بکشند و سطح معلومات خود را محک بزنند. در این مسابقه کاربر از بين موضوعات متعدد ، ابتدا موضوعی را انتخاب و سپس در دو حالت می تواند مسابقه را شروع کند: حالت اول: مسابقه با دوستان خود. حالت دوم: مسابقه با رقيب آنلاين که اتفاقا آن شخص هم موضوع انتخابيش با کاربر يکی می باشد. اين کاربر اتفاقی شخصی است از سراسر ايران که آنلاين بوده و موضوع مشابه با کاربر را انتخاب نموده است، اين انتخاب توسط اپليکيشن به صورت اتفاقی صورت می گيرد. پس از آن کاربر وارد مسابقه می شود، هفت سوال پرسيده می شود فرصت پاسخ دهي به هر يک از سوالات از قرار 10 ثانيه می باشد. هر سوال درست امتيازی را به پاسخ دهنده می دهد لازم به ذکر است سرعت در پاسخ دهی نسبت به رقيب افزايش امتياز را به همراه دارد.

 

در حال حاضر اپلیکیشن کیو بر روی سرشماره 30706 به صورت مستقیم و بر روی بستر VAS همراه اول و ایرانسل فعال است. همچنین کاربران ایرانسلی که از طریق اپلیکیشن وارد سرویس می شوند از In App Purchase شرکت ایده پرداز ژوبین استفاده می کنند.

برخی مزیت‌های اپلیکیشن کیو

 

 • آموزش بر بستر سرگرمی
 • دوستیابی
 • قابلیت مسابقه آنلاین با کاربران دیگر
 • قابلیت مسابقه با دوستان
 • قابلیت امتیازدهی به کاربران در موضوعات مختلف
 • امکان نمایش رتبه شهر، استان و ایران در شهرهای مختلف
 • امکان طرح سوال
 • امکان شرکت در جام
 • امکان چت با دوستان
 • امکان تخصیص مدال به کاربران
 • امکان ساخت پروفایل
 • قابل نصب بر روی تبلت و تلفن همراه
اپلیکیشن کیو

اپلیکیشن یونی کیو (UniQ)

 

شرکت علم و ثروت پارس به عنوان هسته فناور دانشگاه آزاد در حال توسعه اپلیکیشنی است تا کاربران آن بتوانند با استفاده از پلتفرم هوشمند “هفت” در قالب سرگرمی، خود را برای مسابقات، امتحانات و کنکور های پیش رو از جمله کنکور ورودی دانشگا های سراسری و آزاد، آزمون های استخدامی، آزمون های جامع آزمون های زبان مانند(IELTS، TOFLE، Tolimo،………) خود را مهیا و آماده شرکت در این آزمون ها نمایند. انشاالله با همکاری اپراتورهای تلفن همراه منتشر خواهد شد. این محصول برداشتی از پلتفرم هوشمند “هفت” با رویکرد آموزش تخصصی دانشگاهی است.

uniq

اپلیکیشن تین

 

تین یک مسابقه آنلاین دو نفره با محوریت آموزش بر بستر سرگرمی است. این اپلیکیشن نسخه سفارشی سازی شده اپلیکیشن کیو است که در حال حاضر بر روی باند پهن همراه اول منتشر شده است که محوریت این اپلیکیشن فرهنگ سازی محتوای قرآنی و مذهبی در فضای مجازی تعریف شده است.

اپلیکیشن تین، به عنوان یک اپلیکیشن موبایلی روی گوشی های هوشمند کاربران نصب شده و به آن ها این امکان را می دهد تا اطلاعات فردی خود را در زمینه های مذهبی و موضوعات قرآنی با رقیب یا دوستان خود به چالش بکشند و سطح معلومات قرآنی خود را ارتقاء و خود را محک بزنند.

tin-logo-new